TURNIEJ MŁODYCH FIZYKÓW
Informacje techniczne dotyczące rozgrywek turniejowych

  • Do prezentacji rozwiązań zadań-problemów dostępny będzie następujący sprzęt: laptop (z programami Microsoft PowerPoint, Microsoft Word), rzutnik multimedialny, rzutnik pisma, mikrofon, głośniki, tablica.
  • Drużyny mogą zaprezentować eksperyment bezpośrednio na stole laboratoryjnym lub przez odtworzenie zarejestrowanych na nośniku (płyta CD, dyskietka) filmów, dźwięków i zdjęć z przeprowadzonych doświadczeń. Elementy niezbędne drużynie do pokazu (jak mierniki, urządzenia, naczynia laboratoryjne itp.) drużyna powinna przywieźć ze sobą. W przypadku kłopotów z transportem urządzeń prosimy o kontakt z odpowiednim Komitetem TMF.
  • Pytania dotyczące aktualnego oprogramowania laptopa, oprogramowania dodatkowego oraz dodatkowych urządzeń do prezentacji rozwiązań prosimy kierować przed rozgrywkami półfinałowymi na adres Komitetów Regionalnych, a przed rozgrywkami finałowymi na adres tmf@ifpan.edu.pl.

    Drużynom, które nie uczestniczyły jeszcze w rozgrywkach Turnieju Młodych Fizyków proponujemy obejrzenie zdjęć z rozgrywek TMF 2004 zamieszczonych pod adresem http://ptf.fuw.edu.pl/tmf04zdj.html.